Спорстіть вираз і знайдіть його значення 2x(14x2-x+5)+4x(2,5+3x-7x2) якщо x+=7


Ответы на вопрос

Отвечает Маумышев Тамерлан.

Ответ:

2x(14x^{2}-x+5)+4x(2,5+3x-7x^{2}) = 28x^{3} - 2x^{2} + 10x + 10x + 12x^{2} - 28x^{3} = 10x^{2} + 20x

якщо x=7, то підставляємо у наш вираз и отримуємо:

10*7^{2} + 20*7 = 490+140 = 630.