Зовнішній радіус кругового кільця на 2 см більший від його внутрішнього радіуса. Знайди зовнішній

радіус, якщо площа кільця дорівнює 20П см квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Шавшуков Данил.

Ответ: 6 см

Объяснение:

Площа кругового кільця , обмеженого двома колами дорівнює:

S=π(R² - r²)  

Нехай радіус внутрішньго кола - х см, тоді радіус зовнішнього кола х+2 см, звідси маємо:

20π = π((x+2)²-x²)

x²+4x+4-x²=20

4x=16

x=4 см  радіус внутрішньго кола

х +2= 4+2=6 см радіус зовнішнього кола