Складіть рівняння рівносильне данному: х+2=х-8


Ответы на вопрос

Отвечает Іванюк Віка.

Рівносильні рівняння — рівняння, що мають однакову множину рішень, або зовсім не мають рішень.

x+2=x-8, 2=8 — рівняння немає коренів, тому рівносильним даному рівнянню є, наприклад, рівняння 3x-8=3x+4.