Спростіть вираз, та знайдіть значення виразу, якщо b = 5 (b + 5)(b – 7) – b(b – 6)= 10 минут даю


Ответы на вопрос

Отвечает Усен Гибадат.

Ответ:

-15

Объяснение:

(b + 5)(b – 7) – b(b – 6)= (5 + 5)(5 – 7) – 5(5 – 6)= 10*(-2) – 5*(-1)= -20+5= -15