Катер пройшов 12 км за течією річки і 4 км проти течії, витративши на весь шлях 2 год. Чому

дорівнює власна швидкість катера, якщо швидкість течії дорівнює 4 км/год.)​ !СРОЧНО! Даю 20 балов!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Панькова Виктория.

Ответ:

8

Объяснение:

x - скорость катера, км/ч.

12/(x+4) +4/(x-4)=2                          |2

(6(x-4)+2(x+4))/((x+4)(x-4))=1

6x-24+2x+8=x²-16

8x-16=x²-16

x²-8x-16+16=0

x(x-8)=0

x₁=0 - не подходит по смыслу.

x-8=0; x₂=8 км/ч