Знайти значення виразу, попередньо розклавши вираз на множники : 27х³ + х²+ 27х + 1, якщо х = -1


Ответы на вопрос

Отвечает Алибаева Акнур.

Ответ:

(27х+1)(х^2 +1), при х = -1 (27х+1)(х^2 +1)=-52

Объяснение: