Найди, при каком значении k график функции у = kx проходит через точку пересечения графиков

линейных функций у = 2х + Зи у = 3х + 2. k= 0,5 k= 5 k= -5 k= -0,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошитар Інеса.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо точку перетину графіків даних лінійних функцій :

    { у = 2х + З ,

    {  у = 3х + 2 ;  ----> 3х + 2 = 2х + З ;  ---->  3x - 2x = 3 - 2 ;  ---->  x = 1 ;

                y = 2 * 1 + 3 = 5 ;      ( 1 ; 5 )  -  точка перетину графіків .

 ( 1 ; 5 ) :   5 = k * 1 ;    k = 5 .

    В - дь :   при  k = 5 .