9. Доведіть, що значення виразу 13⁴⁰-13³⁹-13³⁸ ділиться на 31 помогите((​


Ответы на вопрос

Отвечает Березина Полина.

В решении

Объяснение:

 {13}^{40}  -  {13}^{39}  -  {13}^{38}  =  {13}^{38}( {13}^{2}  - 13 - 1) =  {13}^{38} (169 - 14) =  {13}^{38} \times 155 =  \frac{13 {}^{38}  \times 155}{31}  =  {13}^{38}  \times 5