Чи можлива рівність :1) sin a =2/52) cos a = корінь 23)sin a =корінь 5 - корінь 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамишева Соня.

\displaystyle\bf\\-1\leq Sin\alpha \leq 1\\\\\\1)\\\\Sin\alpha =\frac{2}{5}

Может

\displaystyle\bf\\-1\leq Cos\alpha \leq 1\\\\2)\\\\Cos\alpha =\sqrt{2} \\\\\\\sqrt{2} >1

Не может

\displaystyle\bf\\3)\\\\Sin\alpha =\sqrt{5} -\sqrt{3} \\\\\sqrt{5} \approx2,24 \  \ ; \  \ \sqrt{3} \approx1,73\\\\\\\sqrt{5} -\sqrt{3} \approx2,24-1,73\approx0,51

Может

Отвечает Вельтман Дмитрий.

Объяснение:

2 точно ні, оскільки корінь з 2 більше 1. а косинус може дорівнювати [-1;1]