Маса зернини пшениці дорівнює 4*10 у - 5степені кг. Знайдіть кількість зернин в 1т такої пшениці.

Запишіть одержаний результати числом у стандартному вигляді. Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анна.

Ответ:

Масса зерна пшеницы равна   m=4\cdot 10^{-5}  кг .

1 т= 1000 кг= 10^3  кг

Количество зёрен равно   \dfrac{10^3}{4\cdot 10^{-5}}=\dfrac{10^8}{4}=0,25\cdot 10^8=2,5\cdot 10^7   штук .