Розв'яжіть нерівність 4x²- 12x + 9 >0


Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Кристина.

Ответ:

Розв'язком нерівності є вся числова ось, окрім числа 1.5

Объяснение:

4x² - 12x + 9 > 0

(2x - 3)² > 0

Ця нерівність вірна при всіх х, окрім випадку:

2x - 3 = 0

2x = 3

x = 3/2 = 1,5

Ответ: x ∈ R \ {1,5}.