Функція f(x) - парна, а функція y(x) - непарна. f(7)=-11; g(5)=-2 обчислити


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Владислав.

Ответ:

-28

Объяснение:

Функцію y=f(x), називають парною, якщо виконується рівність f(−x)=f(x).

Функцію y=f(x), x∈X називають непарною, якщо виконується рівність f(−x)=−f(x).

2×f(-7)-3×g(-5)=2×f(7)-3×(-g(5))=2×(-11)+3×(-2)=

-22-6=-28