Скоротіть вираз 3²-(х-2)(3х + 1) і знайдіть його значеня якщо х-корінь рівняня (х-3)²-х(х+9)=-18х​


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Даша.

Ответ:

1)(х-3)²-х(х+9)=-18х​

х²−6x+9−x(x+9)=−18x

х²−6x+9-(х²+9x)=−18x

−6x+9−9x=−18x

−15x+9=−18x

−15x+9+18x=0

3x+9=0

x=-9/3

х=-3

2)3²-(х-2)(3х + 1)=

9−(x−2)(3x+1)=9-(3х²+x−6x−2)=

9−3x²+5x+2=11-3x²+5x=

11−3(-3)² +5(-3) =11−3×9+5−3=11−27+5−3=−16+5−3=−14

Объяснение: