ПЖ СРОЧНО Доведіть, що вираз 2x⁴(x-5)-x³(-10x+2x²-7x³) набуває невід'ємних значень при всіх

значеннях x​

Ответы на вопрос

Отвечает Kazarin Gleb.

2x⁴(x-5)-x³(-10x+2x²-7x³) = x³(2х² - 10x + 10x - 2x² + 7x³) = x³( 7x³) = 7x^{6}

Отже, 2x⁴(x-5)-x³(-10x+2x²-7x³) = 7x^{6}, а оскільки 7x^{6}≥0 при будь-яких значеннях х, то і вираз 2x⁴(x-5)-x³(-10x+2x²-7x³)≥0 при будь-яких значеннях х.