Доведіть,що вираз x²+10x+27 набуває лише доданих значень при всіх значеннях змінної x. Якого

найменшого значення набуває цей вираз і при якому значенні x?

Ответы на вопрос

Отвечает Воронков Максим.
x^2+10x+27=x^2+10x+25+2=(x+5)^2+2\ \textgreater \ 0

Что и нужно было доказать