Чи можуть одночасно виконуватись рівностіsin a =корінь 3/5 і cos a = корінь 22/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Дружинин Михаил.

\displaystyle\bf\\Sin^{2} \alpha +Cos^{2} \alpha =1\\\\Sin\alpha =\sqrt{\frac{3}{5} }  \  \ ; \  \ Cos\alpha =\sqrt{\frac{22}{5} } \\\\\\Sin^{2}\alpha +Cos^{2}  \alpha =\Big(\sqrt{\frac{3}{5} } \Big)^{2} +\Big(\sqrt{\frac{22}{5} } \Big)^{2}=\frac{3}{5} +\frac{22}{5} =\frac{25}{5} =5\neq 1

Невозможно