Спростити вираз 24аb +32а-3b-4 i обчислити його значення, якщо: х=0.35 b=1 2/3.


Ответы на вопрос

Отвечает Калганова Рита.

Ответ:

24аb +32а-3b-4=8а(3b+4)−(3b+4)=(3b+4)(8а−1)=(3*5/3+4)( 8*7/20-1)=81/5=16,2

Объяснение: