Доведіть, що значення виразу 1,7 - 10b² - (1 - 3b²) + (2,3 + 7b²) не залежить від значення змінної

b ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Горват Дарья.

Ответ:

Объяснение:

1,7 - 10b² - (1 - 3b²) + (2,3 + 7b²)=

= 1,7 - 10b² - 1 + 3b² + 2,3 + 7b²=(1,7 -1 +2,3) +(- 10b² + 3b² + 7b²)=3+0=3

не залежить від значення змінної b