одна сторона трикутника дорівнює 9 см, друга сторона на 4 см менша від першої, а третя— у 2 рази

більша за другу. Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анна.

Ответ:

р=24 см

Объяснение:

а=9 см

в=9-а=9-4=5 см

с=2*с=2*5=10 см

Р=а+в+с=9+5+10=24 см