Знайдіть радіус кола діаметр якого дорівнює 9 см срочно !!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Шалашин Ваня.

Ответ:

4,5 см

Пошаговое объяснение:

Радіус=половині діаметра, отже 9:2=4,5

Отвечает Алютдинов Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Радіус дорівнює: R= d/2= 9/2 = 4,5 см