Знайдіть значення виразу m2 – n2, якщо: а) m =116 і n = 16


Ответы на вопрос

Отвечает Ясинський Ілля.

Объяснение:

m^2-n^2=(m+n)*(m-n)=(116+16)*(116-16)=132*100=13200.

Отвечает Андреянов Костя.

m^2-n^2

m=116

n=16

116^2-16^2= (58×2)^2-2^8=58^2×2^2-2^8=

58^2×2^2-2^6+2=58^2-2^2-2^6×2^2=(58^2-2^6)×2^2= (3364-64)×4=3300×4=13.200