ОСЕНЬ СРОЧНО!!!!! 4. Функцію задано формулою у = х , знайти значення аргументу, якщо значення

функції дорівнює: 1)49. 2) 9/36

Ответы на вопрос

Отвечает Храпова Лиза.

Ответ:

1. у=49

2. у=9/36=1/4

вроде так