Вантажна машина проїжджає 9 км за 15 хв, а автобус 5 км за 9 хв. У кого з них швидкість більша?

Б) Автобуса А) Машини

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Элина.

Ответ:

А) Машини.

Объяснение:

Автобус за 1 хв проїде 5/9 км.

Машина за 1 хв проїде 9/15=3/5 км.

3/5 = 27/45;  5/9 = 25/45;  27/45 > 25/45, швидкість машини більше.