Допоможіть будь ласка! З пункту А в пункт В вирушили три машини одна за одною з інтервалом в одну

годину. Швидкість першої машини дорівнює 50км/год, а другої-60км/ч . Знайти швидкість третьої машини, коли відомо, що вона наздогнала перші дві машини одночасно. Составить уровнение! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Красиловская Лена.

Ответ:

Объяснение:

Перла машина

Час t

Швидкгість 50 км/год

Відстань 50t км

2-машина

Час t

Швидкгість 60 км/год

Відстань 60(t-1) км

3- машина

Час( t -2) год

Швидкгість V(t-2)

S=50 t=60(t-1)=V(t-2)

50t=60(t-1)

50t=60t-60

t=6 годин

S=50×6=300 км-відстань до місця де 3 машина обігнала інші

S=V(t-2)

V=75км/год