Відомо, що а-b=6,ab=-4 Обчисліть значення виразу (а+b)²


Ответы на вопрос

Отвечает Грицан Вікторія.

Ответ:

а-b=6,ab=-4

(а-b)²= a²+b²-2ab =6²,   2ab=2*(-4) =-8

a²+b²=36+2ab =36+(-8) =28

(a+b)²= a²+b²+2ab =28+(-8) =20