Чи можуть одночасно виконуватись рівності: sin a = 1/3 і cos = 2√2/3 tg a = 5 і ctg a = 0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Сапегина Даша.

Объяснение:

sin²α+cos²α=1

(1/3)²+(2√2/3)²=1

1/9+8/9=1

1≡1.        ⇒   ∈.

tgα=5

ctgα=0,2

1/tgα=0,2

1/5=0,2

0,2≡0,2     ⇒      ∈.