Відомо, що a-b=3, a×b=2 Знайти значення виразу (a+b)²​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

(a+b)² = a² + 2ab + b² = a² - 2ab + b² + 4ab = (a-b)² + 4ab = 3² + 4*2 = 9 + 8 = 17