Знайти координати точок перетину графіків функцій у=4x-3 і у=2x+5​


Ответы на вопрос

Отвечает Ыбырай Бейбарыс.

\displaystyle\bf\\y=4x-3\\\\y=2x+5\\\\4x-3=2x+5\\\\4x-2x=5+3\\\\2x=8\\\\\boxed{x=4}\\\\y=2x+5=2\cdot 4+5=8+5=13\\\\\boxed{y=13}\\\\Otvet:(4 \ , \ 13)