Знайдіть координати точки перетину графіків функцій у = -5х -2 і у=-3х+4​


Ответы на вопрос

Отвечает Бунькова Алиса.

Перетин графиків означає, що координати якоїсь точки є коренями обох рівнянь:

{ у = -5х - 2

{ у = -3х + 4​

-5x - 2 = -3x + 4

-2x = 6

x = -3

y = (-5) * (-3) - 2 = (-3) * (-3) + 4 = 13

Відповідь: (-3; 13).