Знайти суму шести членів арифметичної прогресії, яка задана формулою an =2n+5​


Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ: 72

Объяснение:

a₁ =2*1+5​=7

а₆=2*6+5​=17

sn=(a₁+an)*n/2

s₆=(a₁+a₆)*6/2

s₆=(7+17)*3=24*3=72