Доведіть що значення виразу 3 (в девятій)- 4 ( в кубі) ділится націло на 23 СРОЧНО ТЕСТИ ПИШУ


Ответы на вопрос

Отвечает Третьякова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

(3^9-4^3)=(3^3-4)(3^6+3^3*4+4^2)=(27-4)(729+108+16)=23*853 это число кратно 23