Знайдіть значення функції у= -2х + 6, якщо значення аргументу дорівнює 5. Впишіть знайдене значення

у поле для відповіді.

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Александра.

 \displaystyle \: y =  - 2x + 6; \\ y =  - 2 \cdot5 + 6 =  - 10 + 6 =  \boxed{ \bf - 4}.

Отвечает Соболев Ян.

у - это функция;

х - это аргумент.

Подставим значение аргумента в функцию.

у= -2х+6= -2*5+6= -10+6= -4 это ответ