При якому значенні a графік функції y = ax + 4a – 1 перетинає вісь x в точці з абсцисою -3?

ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ ЭТО ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Gavrilov Denis.

Объяснение:

y=ax+4a-1\ \ \ y=0\ \ \ \ x=-3.\\ax+4a-1=0\\a*(-3)+4a-1=0\\-3a+4a-1=0\\a=1.

Ответ: a=1.