Функцію задано формулою y=-0,75x-2. Знайти значення функції y, якщо x=8.


Ответы на вопрос

Отвечает Рек Илья.

Ответ:

Объяснение:

y=-0,75x-2           якщо x=8

y=0,75*8-2

y=6-2

y=4