Михайлик за 2 години вирізає 78 сніжинок. Скільки сніжинок вирізає Катя за 3 години, якщо,

працюючи разом, діти вирізають за 1 годину 71 сніжинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бакланов Боря.

Відповідь:

96

Пояснення:

78/2=39(михайлик за 1 год)

71-39=32(катя за 1 год)

32*3=96(катя за 3 год)