6. Вставте пропущені одночлени, щоб рівність була правильною : 27n3 + ... + ... + ... =(... + 5a).

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Яриніч Віктор.

Объяснение:

(3n)^3+3*(3n)^2*5a+3*3n*(5a)^2+(5a)^3=\\=27n^3+3*9*5*an^2+3*3*25*a^2n+125a^3=27n^3+135an^2+225a^2n+125a^3=\\=(3n+5a)^3.