8 Доведіть, що при всіх цілих значеннях n значення виразу: 2) (n+6)^2 + 5n^2 ділиться націло на

6. Пожалуйста срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Мосійчук Олександра.

Ответ:

Объяснение:

n^2-10n+25+4n^2=5n^2-10n+25=5*(n^2-2n+5). 5*(n^2-2n+5)/5=n^2-2n+5.

Отвечает Миронова Анастасия.

Объяснение:

(n+6)^2+5n^2=n^2+12n+36+5n^2=6n^2+12n+36=6*(n^2+2n+6).