Функцію y=2.5х-5 задано для -2<х<4. Знайдіть область значення цієї функції ПОЖАЛУЙСТА

ПОМОГИТЕ , прошу..​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисневский Костя.

Ответ:

Объяснение:

-2<х<4

2.5(-2)-5=-5-5=-10

2.5*4-5=10-5=5

E(y)=(-10;5)