Число 4 є коренем рівняння 3х² + bх +4 = 0. Знайдіть значення b і другий корінь рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Овчинников Владимир.

Ответ:

b=-13

x₂=1/3

Объяснение:

3x²+bx+4

x₁=4

3*4²+b*4+4=0

48+4b+4=0

4b=-52

b=-13

3x²-13x+4=0

D=169-4*3*4=121

x₁=(13+√121)/6=4

x₂=(13-√121)/6=1/3