ТИТАННЯ: 12 Функцію задано формулою у= х2 - 5. Знайдіть f(-1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Бесов Кирилл.

\displaystyle\bf\\y=x^{2} -5\\\\y(-1)=(-1)^{2}-5=1-5=-4