1.Задайте формулою функцію, що ставить у відповідність кожно- му числу суму цього числа з числом 5.

2. Функцію задано формулою f(x)=6-3x. Знайдіть значенняфункції, якщоx=1/3.3.При якому значенні аргумента значення функції у = 3x-2 дорівнює значенню цього аргумента?​

Ответы на вопрос

Отвечает Грифонов Алексей.

Ответ:

1 Формула функції: f(x) = x + 5.

2 Підставляємо x = 1/3 у формулу функції: f(1/3) = 6 - 3(1/3) = 6 - 1 = 5.

Отже, f(1/3) = 5.

3 Задаємо рівняння: 3x - 2 = x.

Розв'язуємо його:

3x - x = 2

2x = 2

x = 1

Отже, при значенні аргумента x = 1 значення функції y = 3x - 2 також дорівнює 1.

Объяснение: