Число 768 є членом геометричної прогресії 3,6,12... Знайдіть його номер !!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кустов Илья.

Ответ:  n=9 .

Гометр. прогрессия  3\ ,\ 6\ ,\ 12\ ,\ ...

Знаменатель геом. прогр. равен  q=\dfrac{6}{3}=2

Формула n-го члена геом. прогрессии    b_{n}=b_1q^{n-1}  .

b_1\cdot 2^{n-1}=768\ \ ,\ \ 3\cdot 2^{n-1}=768\ \ ,\ \ 2^{n-1}=256\ \ ,\ \ 2^{n-1}=2^8\ \ ,\ \ n-1=8\ ,\ n=9

Получили , что n=9 , а 9 - это натуральное число, которое используется в нумерации членов  прогрессии, то 768 - это 9 член геом. прогрессии .

Отвечает Гашимов Малик.

Ответ:

8

Объяснение:

Просто постійного ділила на знаменик геометричної прогресії поки не дійшла до 3. У цьому прикладі знаменик геометричної прогресії буде 2 адже 3×2=6 і 6×2=12