№1. При яких значеннях х вирази х²-22х+25 i 2x²-20x+1 рівні? №2. Один з коренів квадратного

рівняння x2+ px-35=0 дорівнює 5. Знайти другий корінь і р. Пожалуйста срочно Даю 12 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Щетинщиков Евгений.

1) x^2-22x+25=2x^2-20x+1

0=x^2+2x-24

D=4+4*24=100

x1=(-2-10)/2=-6

x2=(-2+10)/2=4

2)

x^2+ px-35=0

x1=5

x1+x2=-p

x1*x2=-35

5+x2=-p

5*x2=-35

x2=-7

5-7=-p

-2=-p

p=2