Один з коренів рівняння х²+рх-24=0 дорівнює 8. знайдіть коефіціент р​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Вадим.

x_1 •x_2= -24(t.vietta) ; \\  x_1=8  \\ =  > x_2 =  - 3 \\ x_1  + x_2=p (t.vietta)\\  =  > p = 8 + ( - 3) = 5

Ответ : p=5