4.Знайдіть перший член та різницю арифметичної прогресії, якщо 1) a12 =82, a13 =89; 2) a8 =26, a12

=42.​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Анна.

Ответ:

1) d=89-82=7

a1=12+84-7=89

2)по аналогії до першого

Отвечает Балезин Илья.

Ответ:

3828722627271818+3727279=ShshhshsysvwlB