Знайдіть суму п’яти перших членів геометричної прогресії, у якій перший член дорівнює 2 , а

знаменник дорівнює -3 .

Ответы на вопрос

Отвечает Васина Диана.

Ответ:

b1=11,q=2

S5=11*(1-2^5)/1-5=11*(-31)/4=341/4=85,25

Объяснение:

вот