Сторони трикутника дорівнюють 8 см та 10 см а кут між ними 30°.знайдіть плошю трикутніка


Ответы на вопрос

Отвечает Караханян Гаяна.

Ответ:

20 см^2

Объяснение:

одна з формул для знаходження площі трикутника звучить , як 1/2 * дві сторони та синус кути між ними

тобто 1/2* 8 * 10 *sin(30) = 40*1/2= 20cм^2