Знайти значення k, якщо відомо, що графік функції y = kx - 7 проходить через точку M(2,5; 5,5)


Ответы на вопрос

Отвечает Brezhneva Kristina.

Ответ: 5

Объяснение:

подставляем  х  и  у,   5,5=k*2,5 -7,  12,5=k*2,5  k=12,5/2,5=5,  k=5