При яких значеннях а рівняння ах + а² - 49 = 0 має один корiнь? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурлакова Влада.

Ответ:

Квадратне рівняння має один корінь коли дискрімінант дорівнює 0.

Отже ах + а² - 49 = 0  ⇒  а²+ах-49=0

D=а²-4*(-49)=0

а²=196

a=14 або а=-14

Объяснение: