Перший член арифметичної прогресії дорівнює -3,а другий дорівнює 1. знайдіть восьмий член прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Чесноков Сева.

Ответ:

a8=25

Объяснение:

d=a2-a1=1+3=4

a8=a1+(n-1)*d= -3+(8-1)*4= -3+28=25